Aktualita týdne :D Srpen 21

22. září 2011 v 20:19
Nejenže mi do pokoje nalezl pavouk Snovačka jedovatá(momentálně toto léto přemnožený v OKLAHOMĚ), přezdívaný ČERNÁ VDOVA, tedy jeden z nejjedovatějších pavouků na světě...jehož jed je dokonce několikrát horší než uštknutí chřestýšem královským!! Momentálně je kdesi pod postelí a já ho nemůžu už najít ani vysát vysavačem. Takže první noc jsem sice měla poskytnutý azyl u kamarádky doma, což jsem nakonec nevyužila a statečně přečkala bezesnou noc, poslední dny ale už jsem si vsugerovala myšlenku, že možná podlezl pode dveřmi a už se více nenachází v mém pokoji a tý myšlence celkem ráda věřím, takže už spím celkem klidně :D ALE CO SE STALO HORŠÍHO???
Máme tady lva horskýho, známýho taky jako PUMA AMERICKÁ nebo kaguár... :D na našem cross country course.... Asi mě trefí šlak, vždyť je to krvelačná bestie!!!! :D Každopádně dnešní ranní trénink byl zrušen a přesunut na běh na silnici...ten byl ale nakonec taky zrušen kvůli obrovský bouřce. Tak jako tak, jsem tam předevčírem sama běhala potmě někdy kolem 6h ráno....a jelikož se tady rozednívá až kolem 6:55 asi si dokážete představit jaký jsem měla štěstí, že to na mě nevyskočilo :-/ ...ale když si zpětně uvědomím všechny ty divný zvuky co jsem tam za poslední dobu slyšela- něco jakoby vytí na měsíc po ránu, mrtvý skunci a zající kolem, šustění v křoví každou chvíli (což jsem dávala s klidem za vinu jen pár hadům, sarančatům, malým zajíčkům, a další mini havěti), tak myslím že od teď už tak uplně klidná nebudu a nadskočím metr vysoko při sebemenším pohybuju v keřích kolem :D... Dnešní odpolední trénink ale už na cross course jdeme, chystám se odejít, takže jsem zvědavá, jestli nás to sežere nebo jestli si to počká až do příští soboty, kdy pořádáme Jamboree závod, nejtěžší a nejstarší krosový závod na území USA- a trpělivě to bude číhat v křoví dokud se kolem nepoplazí poslední unavený závodník, kterýho to čapne a odtáhne rozžvýkat do hlubin Stillwaterských plání....ale spíš doufám, že to do tý doby vezme zavděk jiným útočištěm..například by se to mohlo přestěhovat do sousedního Texasu a už se nevracet!! :-)

Asi nějak tak to vypadalo, když to včera zkřížilo cestu naším klukům z týmu...
 


Komentáře

1 small-k small-k | Web | 22. září 2011 v 20:29 | Reagovat

Vááu..tobě vlezla do pokoje černá vdova? :O

2 Adel, Ada, Adla, Aduš, Adelka, opice...whatever :D Adel, Ada, Adla, Aduš, Adelka, opice...whatever :D | 22. září 2011 v 20:56 | Reagovat

:D haha yeah...spíš jsem si jí menším nedopatřením přinesla v pytlíku na tretry z tréninku :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama