Příprava na Arkansas

14. října 2011 v 5:27
Příprava na "Arkənsɔ" jak se tu vyslovuje :-) tak vypadal celý minulý týden a tenhle týden...takže jsem ani moc neměla o čem psát :-) Zítra dopo odjíždíme do Fayetville porazit ostatní- v sobotu běží kluci v 9:45, ladies 10:30, držte palce!!! Už jsem viděla předběžnou startovku, že je přihlášeno přes 4800 běžců..to zas bude masakr :D ...ale nás holek UNIVERSITY WOMEN RACE bude JEN zas ccca 300 :D hahaha...ještě nevím jestli si s sebou budu brát noťas, ale spíš ne, když bude čas chci si spíš projít město a odpočívat na hotelu ;)

Takže většina předešlých dnů vypadala následovně -trénink, škola, spánek, odpolední trénink, rege, večeře, studovna, spánek...trénink, škola, spánek, odpolední trénink, rege, večeře, studovna,..... Takže jsem vlastně ani od minulý neděle neopustila kampus, ve městě jsem nebyla a myslím že ani ostatní ne. Navíc nás na každým tréninku pronásledují novináři a takový ty lidi s kamerama :D, natáčejí pořád naše tréninky a pak si vždycky vezmou někoho stranou na interview....protože vyšel nedávno v Americe článek, že momentálně pravděpodobně není lepší místo na světě pro běžce mezi 18-24 lety, kromě Etiopie, než u nás!!!!!!! Wow...jsem na nás pyšná!!! :-)) Takže i když nám středeční work-out na cross course začínalo cca kolem 6:30 kdy my sami jsme neviděli při rozcvičení kam běžíme, já párkrát padla do nějaký díry, Monika si roztrhla elasťáky protože si nevšimla ostnatýho drátu v plotě kolem cesty a už vůbec nemluvím o tom, že absolutně v tý tmě nejsme schopný rozpoznat člověka který probíhá kolem nás, jestli je to holka nebo kluk,....takže než se rozední docela sranda..běháme vyloženě jen intuitivně, protože to tam známe. A nechápu co ten chlápek mohl natočit, když není viděť ani špička nosu, navíc mlha a než se rozkoukal už jsme běhali úseky daleko od něj a on tak mohl natočit jen doběh do cíle...no nevím, uvidíme až to vyjde na runnerspace, flotrack, sportsmag.com apod webech.

Jediný co jsme si stihli udělat v sobotu s Monikou, bramborákový večer!!! Zjistily jsme jak obě milujem bramboráky, ačkoliv oni je dělají v Litvě trošku jinak...nakoupily jsme brambory a pak loupaly a strouhaly asi sto let...měly jsme nobý struhadlo a pěkně jsem se pořezala :D...pak jsme sezvaly ostatní lidi co znají bramboráky- Tommy z Irska a Nick z Anglie, Fabian z Německa, i ty co neznají- Američani, aby ochutnali...v angličtině se to jmenuje totiž POTATOE PANCAKES = čili bramborový palačinky a oni absolutně nechápali co si pod tím představit, že znají název, ale neví jak to chutná...no moc se netvářili, ale MY EVROPANI jsme si to totálně užívali!! My s Monikou jsme se pořád chechtaly a ona pořád říkala jak má hroznou radost a obě jsme nechápaly jak nás pár blbých bramboráků může MAKE SO HAPPY!! :D...takže jsme hodovali několik hodin do noci, poslouchali music, mastili u toho s klukama karty- UNO a vyprávěli všechny možný zážitky z domova....načež jsme se všichni uplně náhodou dostali k tématu Letní Olympiáda v Rio de Janeiru, Brazílii 2016 a zjistili jsme nezávisle na sobě, že to je náš cíl kam směřujem a že to je hlavní důvod proč jsme v USA!!! Awesome... Pak Nick usoudil, že má hlad..vrhač..a začla show :D...uvařil si snad 8 vajec, celý pytlík těstovin s omáčkou a masem a k tomu nějaký sladký hnusný pití :D...zajedl to krabicí vanilkovo-čokoládový zmrzliny a byl spokojený :D...teda kecám nakonec nesnědl ani polovinu všeho, jen tu zmrzlinu...a pak mě nalákal hrát s ním hry na jeho XBoxu..playstation nebo co, já tomu pořádně nerozumím :D...
Jeho parádní večeře a Monika poprvé v našich baskeťáckých trenkách, kterým nemohla přijít na jméno :D
A Nick hoduje.... :D
P.S.: Zbývají už cca jen dva týdny do Halloweenu a já stále ještě nevymyslela za co půjdu, mezitím už si Taylor a Victoria omylem koupily stejný kostýmy na Marilyn Monroe, protože jsou jí obě podobný..no obě..spíš Taylor (nalevo)
.. a teď jsou zdrcený, že mají stejnou myšlenku:D

Ale už mám představu, teď jen hledám kde je nejlevnější ten kostým sehnat...ale zatím se zdá že amazon vede :))
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama