Březen 2012

Birthday- aneb narozeniny v USA, a jarní prázdniny můžou začít :-)

18. března 2012 v 4:59
Tak jsem včera otočila 21,

...což neznamená nic jiného, že už si můžu legálně v USA koupit pivo a jít na diskotéku haha...což teda ne že by momentálně bylo v plánu, když se nám rozjela venkovní sezona na dráze!!!

Venku praží poslední 2 týdny přes 30 stupňů, stromy krásně květou, dokonce i Oklahomaská tráva se stala konečně zelenou!!! :D...a já jsem před začátkem jara už celkem slušně opálená :-)

Dostala jsem strašně moc SMSek, hovorů, dárečků, dortů, sladkostí, objetí a na závěr jen co skončil dnešní první dráhový závod- se na mě vrhl celý tým a všichni mi zazpívali Heeppyy brrrzdej tůůů jůůů....hééppy brrrzdej tůů jůůů, což mě donutilo skoro i ukápnout slzu!!! Ještě tomu předcházela před-oslava ve středu odpoledne, kdy jsem byla pozvaná na večeři domů k naší milovaný Český kamarádce, bývalé tenistce a současné profesorce výživy na naší škole!!! Jelikož tu zrovna měla mamku s taťkou, kteří přijeli trošku rozmazlit svá vnoučata, Lenky a Toma děti, byla naplánovaná pro mě a Máru (můj věrný americký kamarád, basketbalista z Čech) česká večeře..aneb gulášek s houskovým i bramborovým knedlíkem a pivo česká Plzeň!!! Moc jsme si to užili...a na to navázali přání a dary od ostatních v den D :-) tak všem moc děkuju :-)

Nooo a teď jsem přišla od kamaráda a cestou k němu jsem se stavila poprvé na benzínce si sama koupit plechovku Budweiseru, jak jinak doplnit v tomhle horku vitamíny po závodě, jak by řekal trenérka :-) ...takže to šlo hladce, musela jsem si koupit dvě do zásoby, jelikož v neděli je v Americe zákaz prodeje alkoholu a o prázdninách taktéž, tak abych měla na čas :-) ...pán se usmíval, že jsem si vzala časopis Cosmopolitan k tomu, byl samý vtípek a jen se zeptal jestli mám s sebou ID, tak jsem vytáhla českou občanku a ještě nabídla pas-..tak řekl že potřebuje pas... pchaa...schváleno a hlavně byl celej žhavej zjistit odkud že vlastně jsem (ach ten můj populární česko-rusko-francouzský přízvuk :D), a po pár minutách z něj vypadlo že jeho babička pochází z Československa a uuuž jsme se dali do řeči haha...no musela jsem se po chvíli už omluvit, popřáli jsme si pěkný večer a frčet ke kámošovi, čekalo se na mě s dortem a překvapil mě už připraveným vychlazeným pivem na stole :-)

....a teď konečně vypukly JARNÍÍÍÍ PRÁÁZDNINY!!! (jo připadám si jak zpátky na střední!! :D), sice máme celý týden, ale na tréninky už tu musíme být od středy, takže nikam na pobřeží jak bylo v plánu asi cestovat nebudem..ale pár plánů kam vyrazit máme :-) ...a naštěstí nám tým zaplatí pár penízků, za to že tu musíme být přes prázdniny, tak aspoň něco našetřím na letenku domů :-) a tak jako tak, na pobřeží letíme za dva týdny, kdy odlítáme trošku dřív do Kalifornie, máme velký mítink, závody, na Stanfordu (Palo Alto) a snad bychom měli mít i pár dní navrch si to tam přes závodem a po závodě užít :-) Takže teď se asi budem ve volnu jen válet někde u bazénu (samozřejmě po tréninku vždycky), máme v plánu zoo, velký nakupování, bruslení, výlet kamsi....a taaak :-) snad se nezkazí počasí, konečně ta příroda trošku tady ožila, hned to vypadá všechno "hezčejc" :-)Train hard!!! Malá tréninková chuťovka :-)

3. března 2012 v 20:08
Sobotní trénink u jezera, mile repeats..... myslím, že nepotřebuje komentář.... TRAIN HARD, GET "THERE"...