Thanksgiving & Pre-Finals week

26. listopadu 2012 v 6:26
Tak mám za sebou úspěšně další Americké Díkůvzdání alias mega žranici :-)

Týden v Kansas City, MO jsem si opět mooc a moc užila, odpočinula si od školy, posilnila se nadbytkem krůtího masa a vzhůru do posledního týdne školy, pak už se budou hrnout jen jedna zkouška za druhou :-) bléé...a hlavně- první Indoor závod v Kansasu!! A pak už Vánoceee...který pro mě teda už oficiálně započali Díkůvzdáním, Americké domy už jsou plně připraveny, světýlka na každým rohu, domácí dekorace dokončena (ne ta moje zatím, ale chystám se na to), dárky částečně nakoupeny... :-)

1.část párku fotek z týdenní pauzy a oddychu, počasí je zatím spíš teplý než zimní, ale ani si moc nestěžuji, alespoň se dobře běhá :-)

Páteční povyražení s kamarádkami z Lee's Summit u Crystal doma

A procházka před Díkůvzdáním na trails kde jsou medvědi a pumy...brrr ještě teď mám husí kůži při každým zapraskání větve a zašustění listí...a bylo venku krásně!!
PPS: malý a "nepodstatný", ale radostný poznatek na závěr - našla jsem kluka svýých snůůů ač se to v Americe při mí nesnášenlivosti místní mentality zdá k nevíře, haha!! Zdá se, že mezi miliony se najde občas nějaká moudráá výjimka ha :-)...anebo taky ne, "Jalová hrozba" je pořád v ovzduší :-))
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama