Novinky i nenovinky :-)

30. ledna 2013 v 4:22
Tak jsem zase po delší době našla chvilku na psaní :-). né že by toho bylo ale nějak moc co psát poslední dobou, škola v plným proudu, takže nic jinýho než trénink, snídaně, škola, oběd, trénink, večeře, učení, spánek, závody, se nestíhá.

Atletický banquet proběhl ve velkým stylu, ocenění předána, mísy s jídlem vylízány do posledního drobku, žádný zvrknutý kotník v mega podpatkách se naštěstí nepřihodil a jelikož mi bylo nakázáno že nemůžu jít ve stejných šatech jako loni, musela jsem přežít že mě Chelsey navlíkla do jejích šatů... holkám se líbily, klukům taky, z Čech jsem ale dostala pár zpráv že v nich vypadám jak těhotná, že jsou hrozný atd....ale takový kritici si můžou trhnout nohou, kor když to řekli ti, o který bych si ani koště neopřela ha... drzost nevídaná:-)

AA SOPHMORE PIC NA ZÁVĚR!!!! :-)
Zleva nahoře: Grandpa (Zach), Justin, Tommy, Brian, Fabs (Fabian), Taylor, Janelle
Zleva dole: Clara, já :D ha, Chelsey, Monika, Alex, Taylor, Bailey... chybějící: Nick, Codi, Jacy,Trianna,

Následující týdny po banquetu ani nevím co se tak událo...samozřejmě kromě hrooozný aféry rozchodu Bobos a Raula po 8mi letech kvůli Justinovi ha...ach ty Rumuni....tak to je aspoň takový vzrůšo pro mě tady jak poletuji mezi všema a všechno hrozně řeším a všichni chtějí nějakou mojí chytrou radu nebo si jen jdou popovídat k vrbě...ha...akorát podle mě teda od vrby se očekává že nepouští nic dál a že je tichá, tak to jsem asi jinčí odrůda vrby česko-americký :D ...Jinak tu bylo pořád kolem -6ti stupňů, ale rázem se to vyhouplo během minulýho a tohohle týdne přes 20st Celsia a krásný teploučko... ale po ránu je vždycky kolem nuly...a pak přes den až 24st C...a dusno...takže moje astmííčko zase trošku trpí...dneska navíc 96% vlhkost...pak přišel slejvák jak bláázen, ve škole všichni promočený a nakonec to ještě vypadalo na tornádo, všude byly varování že až do poledne máme TORNADO WATCH...což není akutní stav, to znamená že se tvoří, ale že více méně není pravděpodobný že udeří u nás...a taky že ne, takže jsme směle vyrazili v dešti a blescích běhat :-)

Tím se dostávám k závodům...konečně se mi minulý týden povedlo zaběhnout OSOBÁK!!... A VYHRÁT!! Na blbý, neklopený dráze jsem v solo závodě vyhrála kilák za 2:49,26 jsem V TOP10 školních rekordmanů a hlavně!! 2.v BIG 12 v konferenci v tabulkách za Nataljí, která ale poběží pravděpodobně 800m...přeci jen je zatím "jen" 3. v USA v tabulkách a musí zlepšit čas aspoň n 2:01... Takže mám dveře otevřený na konferenci, a kéž by kééž by zdraví a štěstí dalo, aby.....??? Uvidíííme...!!! A o to víc jsem natěšená z možnosti se kvalifikovat na NCAA Nationals (800m/Míle?) a hlavně DMR...distance medley relay, což je znamení prestiže a síly univerzity, jak kvalitní středotraťaře ta která škola, a kdo DMR na Nationals vyhraje, ten se těší velkýýýmu uznání, a Dave říká že na to letos máme...a já mu to věřím kupodivu :-) 1200m (JÁ doufejme!!)- 400m (Clara/Bobos)-800m(Bobos/Natalja)-1600m(Natalja)....exciteeeed!!!! Předešlý víkend jsem po úspěšným kiláku absolvovala Mile Invite na nejrychlejší indoor dráze světa v Arkansasu Tyson Indoor Track...nejrychlejší běh, kde zajíc udával tempo na nejlepší univerzitní i světový letošní čas, což se taky povedlo... kolem 4:30...co se přihodilo mě o tom škoda mluvit, zkrat netřeba rozvádět a vyprávět o něm všem kdo to čtou, jelikož by mě to mohlo v očích soupeřů udělat slabší, až by zjistili mou slabší stránku... ha..takže to nic... A příští týden jsem natěšená hrozně moooc na první letošní 800M!!!! Odlítáme do Seattlu, Washington, ve čtvrtek ráno!!!!!! A pak už BIG 12!!!!! A pak Last Chance Meet....a pak Nationals....!!! A pak už outdoor (venkovní) sezona a první mítink v Kalifornii opět na Stanfordu.... Jooo jinak jsem zjistila, že závod v Seattlu stojí průměrně na osobu přes 4000 dolarů (80,000Kč!!!), počínaje letenkou, startovným, kapesným a hotelem (ne)konče...ale letí nás asi "jen" 40.... noo to dá i tak slušnou sumičku že...a taky Dave říkal, že letos na Stanford taky vezme jen lidi co budou ve formě, protože loni to celý vyšlo cca na 60,000dolarů....nějaký 1milion a 200 tisíc Kč...to už je docela pecka!!!!!! Noo to bylo jen pro představu a takový zpestření...

Jinak včera jsem si objednala přes amazon záázračně!!!....jsem objevila....!!....Magnesii Perlivou, Oplatky Opavia!!!, a Margotku!!!!!!!.... ceny teda nic moc za jednu Magnesii jsem platila 2,99dolarů a za dvě Margotky dohromady 4 dolary, ale cooo pro jednou!!....ještě tam nabízejí Becherovku za 24dolarů (což jsme dneska usoudili s Márou že je hoodně dobrý, navíc mě pobolívá žaludek, tak bych potřebovala na červa ha), a taky Hašlerky!!!....ale ten pytlíček byl asi za 4 dolary tak to mi nepřišlo moc worth it...že by to za to stálo....no stáálo, to zas jooo!!!, ale myslím jako, že jsem nechtěla tak utrácet!!! Takže zítra by mi měl dorazit balíček českých dobrůtek jupííí!! :-)

Jinak elán ve škole mě zatím neopouští, testy z němčiny jak ústní tak písemný zatím zvládám mezi 96-100%, snad to tak půjde dál, a ve čtvrtek mám velký test ráno z Anatomie a hned poté z Health Education and Promotion (jakože jak neměli ve Středověku kanalizaci, záchody a tak, a všude po ulicích např Londýna kadili lidi v ulicích vedle sebe, vedle farmářů a stánkařů, kteří prodávali sýr nebo maso....že často se ty hovínka dostali do vody, kterou lidi pili a že se tam našla v záznamech i jedna žena, která si vyloženě libovala v chuti tý vody...éééh nechutný, taky jsem se málem poblila ve třídě při výkladu ještě s kámoškou ughh bléé bléé :D....no a pak se našel jeden chytrý týpek, který zjistil že hovna, čurky, cholera a další nemoci se šíří tou vodou a proto desetitisíce lidí umírají a tak tu vodu zavřeel a bylo po problééému...a pak už to šlo jeen k lepšímu a všude je spousta organizací šířících zdravý návyky a principy, studie epidemiologie...atdddd...joo Amerika ročně dá jen ubohý 1% na prevenci zdraví ze státních peněz...k smíííchu....takže proto tenhle předmět studujuuu a pěkně to změním od základů ha:D), noo takže po těhle dvou testech těžkých se karty ukáží, jak si na tom stojím v tomhle semestru :-)

Tak to asi tak z novinek a poznatků :-)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama