XC Season 2013 je oficiálně završena, Díkůvzdání a Vánoce na dohled :-)

16. listopadu 2013 v 4:21

Sezona je v samém konci a nestačí už nic jiného než zhodnocení, zamyšlení a pár aktualit :-)Po neúspěšných Pre-Nationals, úspěšnému Big12 šampionátu až po probojování na dnešní kontroverzní Regionals.
Na Nationals se nominují 2 nejlepší týmy z Regionu, protože Natalja je dlouhodobě zraněná, naše šance byly značně mizivé. Úkol byl držet se hlavně holek z Iowa State a Minnesoty (oba týmy podobné žluto-červené dresy). Nicméně únavu ze sezony jsme si vybraly právě v ten jeden jediný, kdy záleží na výsledku. 6km s 200 kvalitníma soupeřkama dneska bolelo hodně (alespoň mě), a soudím že i většinu holek z týmu...daly jsme tomu všechno, ale dneska to bylo málo a doběhly jsme třetí za Minnesotou, bez šance na Nationals. Naopak kluci s přehledem vyhráli a tak směle zamíří příští víkend za obhajobou titulu National Champions. Nám naopak sezona končí (o 8 dní dříve než se plánovalo). Zamrzí to, nechybělo moc, ale na druhou stranu já jsem strašně ráda, že jsem absolvovala celou sezonu bez zranění a se silnými výkony, tudíž jsem snad připravená na halovou i venkovní sezonu 2014 víc než dobře. Teď si pravděpodobně užijeme pár dní až týden zaslouženého odpočinku a pak hurááá, už se těším na halovou sezonu!!!

Než ale halová sezona a všechna dřina opět vypukne, je tady ještě spousta zábavy a radosti! Nejdřív Díkůvzdání (Thanksgiving) za 11 dní, kdy se opět vydám do Kansas City k Chelsey a ke Gregovi a jeho rodině, ale hlavně necelý měsíc, kdy pojedu domů na Vánoce!!! Už se strašně těším na všechny doma a kamarády a Čáslaváky a vůbec na všechno! A hlavně taky na sníh a na běžky a na hory a pečení cukroví, koledy, Vánoční filmy (ne že bych jich už většinu neskoukla :D ), svařák...atd. :-)

Škoda jen, že zmeškám v ČR Mikuláše, taky jeden z oblíbených svátků, ale nemůžu mít vše, že :-)

Jinak, ve škole taky vře pod kotlem a vše vyústí za dva týdny zkouškovým obdobím (Finals Week). Takže se kupí u všech stres, učení na závěrečné testy, přihlášky, přiímačky a splněná kritéria pro Magisterské studium (já) a další a další.

(ME: 166 NUMBER)Víc akčnosti (šťávy), zajímavostí, drbů a fotek dodám po Díkůvzdání!!! :-)

PS: když nás zrovna nehoní hasiči po Stilwateru, tak pro změnu se Nick vytáhl s dalším kousek. Po několika mých požadavcích, že bysme měli vyčistit odpad, nalít nějakou žíravinu do odtoku od vany a do umyvadla, Nicka nenapadlo nic lepšího než v půlnoci smíchat ocet a amoniak (čpavek) a nastříkat to všude v koupelně která sousedí s mým pokojem a tudíž jsem začla po chvíli zničeho nic kašlat a vyběhla jsem se podívat po příčíně, odkud že to cítím čpavek (joo ten smrad se nedá zaměnit s ničým jiným a poznám to bezchybně na hony daleko po všech dlouhých hodinách strávených v chemický laboratoři). Nick mi se smíchem a pýchou hrdě hlásil už z dálky, že konečně vyčistil odpad...a spokojený sám se sebou opustil barák a šel spát k Savanně...co na tom, že mě přiotrávil a koro do 1hodiny ranní jsem musela nechat otevřený všechny dveře a okna!!! :-) Ha..Nick...! :-)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama